O NAS

Kilka słów o nas…

Apis oznacza po łacinie pszczołę, i tak jak pszczoła jesteśmy pracowici, solidni i wytrwali w dążeniu do założonych celów.

Firma Apis Media jest prężnie działającą agencją reklamową, zespół tworzący firmę posiada wieloletnie doświadczenie w grafice komputerowej, poligrafii, tworzeniu stron internetowych i szeroko rozumianym marketingu. Wieloletnia praca w branży pozwoliła nam osiągnąć najwyższy poziom wiedzy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu świeże, ciekawe i profesjonalne rozwiązania.

Współpraca z nami pozwoli Wam przenieść swoją firmę na wyższy poziom.

Nasza misja

Naszą nadrzędną misją jest urzeczywistnienie i wprowadzenie w życie wizji naszych klientów. W przeciwieństwie do wielu innych agencji reklamy, wierzymy, że tworzenie najlepszych rozwiązań i projektów wcale nie musi być bardzo drogie i kosztowne. Naszym celem jest zarażenie klientów naszą pasją i energią, oferując najlepsze produkty i usługi.

Jak to działa?

Nasza wizja

Naszą wizją i głównym celem jest aby Apis Media była zawsze ostatnim miejscem do jakiego trafi klient szukający firmy reklamowo-marketingowej. Chcemy aby jakość naszych usług, produktów i projektów, w powiązaniu z bardzo atrakcyjnymi cenami sprawiła, że każdy kto do nas trafi pozostanie z nami już na zawsze.

Poprzez ciągłe doskonalenie chcemy być najlepszą i najbardziej przyjazną Agencją reklamową jaką sobie można wymarzyć.

Szczerość

Apis Media rozumie fakt, że rozwiązania takie jak strony internetowe, grafika reklamowa czy inne produkty marketingowe mogą być czasochłonne i skomplikowane,  dlatego staramy się być otwarci i szczerzy w odniesieniu do naszej pracy. Jeśli jakieś projekty mogą być kłopotliwe czy kosztowne, mówimy o tym proponując ewentualnie alternatywy. Jesteśmy młodą agencją, ale z dużym doświadczeniem w branży, i nie będziemy nigdy okłamywać klientów tylko po to aby zdobyć kolejne zlecenie.

Jakość

Nasza firma wierzy, że niezależnie od zaplanowanego budżetu, każdy projekt powinien być zrealizowany na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i staramy się zaproponować możliwie najlepsze rozwiązanie. Stosujemy najwyższe standardy i najnowsze rozwiązania, cały czas się szkolimy aby podążać za światowymi trendami równocześnie oferując własne niepowtarzalne rozwiązania. Chcemy dostarczać naszym klientom optymalne rozwiązania pomagające rozwijać ich biznes.

Profesjonalizm

Apis Media rozumie dzisiejszy świat biznesu. Klient potrzebuje szybkiej, dobrej jakości usługi w przystępnej cenie. Nasza firma zawsze stara się dotrzymać ustalonych terminów we współpracy z klientami, budując pozytywne i długoterminowe relacje z nimi. Jesteśmy dumni z tego, że spełniamy, a często nawet przekraczamy oczekiwania naszych klientów w stosunku do terminów realizacji i jakości realizowanych przez nas zleceń.

PRACUJEMY CIĘŻKO ABY STWORZYĆ

NAJLEPSZE I NIEPOWTARZALNE ROZWIĄZANIA

0 %
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0 +
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

Chciałbyś do nas dołączyć?